GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kakelplattor 5737039
nr 573 7039
Kakelplattor
2 st, 1700-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 mars 2009
kl 19:40:50
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr